6 – 9 Temmuz tarihleri arasinda Ukrayna’da, Masatake Sumi Sensei (8.dan hanshi) liderliğinde gerçekleştirilen XIII. Uluslararası Kharkiv Kupası & Seminerine dojomuzdan yedi kişiyle katıldık.
Sumi sensei ile birlikte M. Guentleur Sensei ( 7.dan Kyoshi), A. Kaneda Sensei ( 7.dan Kyoshi), U.Kumpf Sensei (7. dan Renshi), D. Delepiere Sensei (7. dan Renshi), A. Bolognesi Sensei ( 7. dan renshi) ve M. Aoki Sensei ( 7. dan) ‘ye çok eğitici ve keyifli seminer için sonsuz teşekkür ederiz.

Kharkiv Kupası Takımlar kategorisinde, Katsuninkan dojo takımımız ( Can Aydogdu​, Berk Gökmen​, Kaan Gökçe​, Sercan Aydoğan​, Bünyamin Ergen​ ) çekişmeli müsabakaların ardından şampiyonluğa ulaşmış ve uluslararası turnuvalarda bir Türk dojosunun ilk kupasını kazanarak bizleri gururlandırmıştır.

Değerli hocalarımıza, başarımızda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza, seminere katılıp bizleri Ukrayna’da destekleyen Anıl Görgeç​ ve Ekrem Tayanç​’a ve organizasyonda emeği geçen başta Kostyantyn Stryzhychenko​ olmak üzere herkese teşekkür ederiz.

Ayrıca organizasyon bünyesinde gerçekleştirilen dan sınavında Sercan Aydoğan arkadaşımız 2.dan sınavını başarıyla geçmiştir.

Tüm arkadaşlarımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Share →